Põltsamaa SOS Lasteküla tänab Tervis Spaa Gruppi, AS Sanatooriumi Tervis/OÜ Tervise Paradiisi, kes võimaldasid meie peredel ravispaahotelli Tervis külastust soodsatel tingimustel.

Keila SOS Lasteküla tänab Tallinna Arte Gümnaasiumi, kes tõid lastele sõbrapäevaks suure hulga komme.

Suured tänud Rahvarinde Muuseumile ning Nele Viksile, tänu kellele said Keila ja Juuru lapsed osaleda vahval muuseumis toimunud koguperepäeval.

Narva-Jõesuu tänab MTÜ-d Hingesoojus (Bronislava Pupkevitš), kes korraldas lastele Narva Jäähallis toreda uisutamisürituse ning pakkus küpsetisi ja teed.

Narva koolieelne lasteasutus „Pingviin“ korraldas Narva-Jõesuu lasteküla lastele toreda sõbrapäeva peo – aitäh!

Südamlikud tänusõnad Lilia Kolosovale, kes aitab SOS Lasteküla venekeelsete tekstide tõlkimise ja toimetamisega.

Juuru pere tänab südamest Nõmme Lumeparki (Liis Needrit), kes korraldas perele mõnusa lumise perepäev-pikniku.

Keila SOS Noortekodu tänab Kiviõli Seikluskeskust, kes tegi noortekodu noortele korraliku soodustuse ning tänu kellele said noortekodu noored veeta mõnusa ja aktiivse suusa- ja lumelauapäeva Tuhamäel. Aitäh!

Täname Euronicsit väga vajaliku paberipurustaja eest.

Suured tänud Simple Sessionile, tänu kellele said meie lapsed kaasa elada ägedale ja võimsale vaatemängule.

Aitäh Karen Korjusele, kes kinkis SOS Lasteküla peredele moepusled, millega on võimalik meisterdada kümneid erinevaid riideesemeid ning tunda end nii tõelise moedisainerina!

Suured ja südamlikud tänusõnad 17aastasele annetajale Eiko Valgele, kes oli nõus kinkima oma Harry Potteri raamatusarja Juuru Lasteküla ühele perele ning Keiu Valgele, kes selle rõõmsa uudise meile teatavaks tegi ning raamatud kohale toimetas, me oleme väga tänulikud!

Aitäh teile vajaliku abi ning toetuse eest!