Keila noortekodu noored tänavad südamest ettevõtet Rosen Teak ja Karmo Kesa, tänu kellele said noored oma tubadesse uued funktsionaalsed garderoobid. „Vanad laminaadist kapid ei püsinud enam koos ja meie riided ning muu vajalik ei tahtnud kuidagi ära mahtuda,“ jagab suurt rõõmu noortekodus elav noor.  „Kui aga toas on korralik kapp, kuhu asju paigutada, on lihtsam ka korda hoida. Ühesõnaga –  rõõmu on kõigil!“

Keila noortekodu tänab SEB Heategevusfondi toreda teatrielamuse eest Rakvere teatris – etendus „See kõik on tema“ oli väga muljeterohke ning meeldis noortele väga. Tänu SEB heategevusfondile said Keila lasteküla lapsed külastada ka  Nukuteatri etendust „Pollyanna“ ja Vanemuise etendust „Lumekuninganna“ – aitäh imeliste elamuste eest!

Samuti aitas SEB heategevusfond kaasa, et Keila noortekodu  kasvataja-noortejuhendaja saaks osaleda väga olulisel koolitusel „Sõltuvused ja lähisuhte vägivald“. Aitäh!

Tallinna Noortekodu tänab kogu südamest Marit Nõmmikut, kes valmistas noortele kauni ja maitsva tordi Eesti vabariigi 100. sünnipäevaks, me täname väga!

Suur tänu heategevusprojektile Aitan Lapsi, tänu kellele said noored vaadata Tallinna Linnateatri etendust „Inimesed, kohad ja asjad“ – oli väga mõtlemapanev ning eriliste näitlejatöödega teatrielamus!

Keila Lasteküla tänab ALSO Eesti OÜ-d hiigelsuure ja imemaitsva  banaani- šokolaadi tordi eest!

Suur tänu Malle Jürilole, kes osales EV 100 puhul väljaantavas raamatus „Eesti 100 Tort“ oma loominguga – täiusliku laimikreemiga porganditordiga, mis on gluteeni-, muna- ja suhkruvaba ning mida said vabariigi aastapäeval nautida Keila lasteküla lapsed ja noored. Imelised tänud!

Aitäh Kiili Betoon OÜ, kes kinkis Keila lastekülale suure betoonist malelaua, tõid ise selle kohale ja tõstsid kraanaga mänguväljaku äärde paika. Malelaud on unikaalse ja erilise disainiga ning saanud juba lasteküla laste ja noorte kõige popimaks mängukohaks!

Aitäh Eesti Korvpalliliidule ja korvpallinaistele eesotsas Mailis Pokkiga, kes kinkisid kõikidele meie lasteküla lastele ja noortele vähekasutatud spordiriideid ning 4 minikorvpallilauda. Korvpalliliit võimaldas ka meie spordihuvilistel lastel tasuta vaatamas käia Tallinna Tehnikaülikooli spordihallis ning Saku Suurhallis toimunud naiste ja meeste korvpallilahinguid – aitäh inspireerivate kohtumiste ja põnevate pallilahingute eest!

Suur tänu Tallinna Ülikoolile ja Peep Jonasele, kes võimaldasid ülikooli ruumides korraldada SOS Lasteküla ja tudengite ühise koosolek-koolituse, me väga täname!

Narva-Jõesuu ja Kohtla-Järve pered tänavad kogu südamest AlphaChem Trading OÜ-d, kes kinkis igale perele maitsva õunamoosi.

Suur tänu Eesti Meremuuseumile Lennusadama külastuse organiseerimise eest, Narva-Jõesuu pere sai ääretult toreda kogemuse ja palju mõtteid ning häid ideid!

Aitäh Tervis Spaa Grupp, tänu kellele said meie noored soodsamatel tingimustel spaakompleksi kasutada.

Täname Eesti Meediat ja Kaja Reilenti, et meil oli sõbrapäeva eel ja ajal võimalik postimees.ee-s esitleda oma kampaania üleskutset, väga suured tänud abi eest!

Aitäh Aleksandra Degterjova imemaitsvate ning kaunite ekleeride eest, mida SOS Lasteküla toimekal naiskonnal oli suur au degusteerida! On täiesti iseenesestmõistetav, et nende ekleeride retsept ilmus ka Eesti vabariigi 100. sünnipäeva auks pühendatud imelises kokaraamatus „Eesti 100 Tort“!

Suurimad tänud Narva-Jõesuu hotellile Yes, tänu kellele said meie noored väga soodsalt Narva-Jõesuus ööbida! Aitäh teile sõbralikkuse ja vastutulelikkuse eest!

Me väga täname teid, et mõtlete meie lastele ja noortele ning tegutsete selle nimel, et tagada neile armastust täis lapsepõlv – et mitte ükski laps ei tunneks end hüljatu ning kõrvalejäetuna – see on parim kingitus kogu eluks!